Середа, 2018-11-14, 6:34 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Статі [ Додати матеріал ]

Як потоваришувати з англійською через інтернет
2013-07-25, 3:05 PM

Відверто кажучи, вивчити англійську, не виходячи з Інтернету, неможливо. Проте, без сумніву, можливості мережі можна і потрібно ефективно використовувати на додаток до ваших основних занять мовою.

Оскільки володіння мовою передбачає, що Ви вмієте читати і розуміти прочитане, писати, сприймати мову на слух і говорити (спілкуватися), то й використовувати Інтернет слід у цих же напрямках:

1. Читання.

Для тренування цієї навички цілком підійде читання електронних книг. До речі, Ви можете читати те, що цікавить Вас, а не Вашого викладача. Словниковий запас активно поповнюється при читанні. Читати дуже важливо, адже крім нових слів ви будете бачити справжні живі конструкції цієї мови. Читати потрібно якомога більше і різні за стилем видання. Це можуть бути як твори художньої літератури, так і інтернет газети, журнали, чати, спілкування на форумах, всілякі тести і т.д. Ви побачите, що під час читання будуть повторюватися слова, що найбільше зустрічаються в цій мові, і таким чином для вас відбереться все найпотрібніше. Інтернет лише вносить різноманітність у звичну читацьку діяльність.

2. Письмо.

Заведіть звичайний блог англійською, бажано з англомовною аудиторією. Ви здивуєтеся, скільки знайдеться іноземців, готових поправляти ваші помилки і задавати 
уточнюючі запитання! Дайте посилання своєму вкладачеві та знайомим.

Більшість інформаційних сайтів сьогодні пропонують можливість обговорення кожної опублікованої статті, новини або огляду. Часом там відбуваються цікаві дискусії. Ставайте їх учасником, пишіть з користю для себе. Крім того, існують спеціальні форуми і співтовариства для вивчення мови, де можна і потрібно піднімати актуальні теми і тренуватися висловлювати свої думки. До того ж тут можна  розраховувати на виправлення помилок або просто слушні поради!

Листуйтеся через Інтернет. Долучіться до спільноти ePalworld. Звичка регулярно описувати нехай і незначні події англійською сприятиме, по-перше, елементарному розвитку писемного мовлення, а по-друге, дасть вам реальну потребу використовувати нові слова. Адже саме так вони міцно входять у ваш лексикон.

3. Аудіювання.

Багато хто вважає, що найскладніше у вивченні мови - розуміння усного мовлення. Можливо, це й так. Допомагає зазвичай самий простий засіб: слухати, слухати і слухати. Тоді як навчальні звукові матеріали, як правило, обмежені і не завжди розташовують до повторного прослуховування, Інтернет пропонує найрізноманітніші можливості.

Скористайтесь англомовними подкастами (podcasts). Подкаст - це серія записаних аудіофайлів, які регулярно викладаються в мережі, своєрідне аматорське радіо, зазвичай певної тематики. Тут інтерес представляють: аудіокниги, аудіоблоги (спеціально для тих, хто вивчає англійську, як правило, різного рівня складності), новини (часто спеціально в уповільненому варіанті і з подальшою можливістю обговорення) Дуже важливо, що спеціальні подкасти для вивчають мову супроводжуються текстом начитаного файлу (script). Це дає можливість дуже ефективно працювати з таким файлом і вчитися розпізнавати слова в потоці мовлення.

Втім, ніхто не скасовував і переглядів улюблених фільмів, краще на DVD, тому що можна 
завжди включити субтитри і повернутися до незрозумілої фрази. Що ж стосується Інтернету, там можна скачати текст улюбленого фільму у вигляді окремого файлу, а іноді - навіть зі словничком.

4. Говоріння.

Говорити (а не писати) в Інтернеті, мабуть, найскладніше, хоча і з цього досвіду можна
отримати користь. Спілкування в скайпі і т.п. може допомогти подолати мовний бар'єр: ви переконаєтеся, що вас розуміють, які б перешкоди не давав мікрофон, які б помилки ви не робили.

Успіхів!

Категорія: Статі | Додав: оленка
Переглядів: 677 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]