Понеділок, 2018-05-28, 12:37 PM
Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Статі [ Додати матеріал ]

Скільки слів потрібно знати?
2011-08-26, 6:29 PM
Скільки слів повинна знати людина, яка вивчає англійську мову, як іноземну?

На поставлене запитання можна дати три варіанти відповідей:
1) Стільки, скільки слів існує в мові, що вивчається;
2) Стільки, скільки знає середньостатистичний носій;
3) Стільки, скільки необхідно людині для його особистих цілей.

Скільки слів у складі англійської мови?

Найлегший спосіб відповісти на це питання - взяти найбільший і повний словник англійської мови. Однак це аж ніяк не найнадійніший спосіб. Укладачі словників постійно переживають з приводу того, що, випустивши новий, здавалося б, найповніший словник, доводиться його перевидавати знову і знову. Словниковий фонд будь-якої мови постійно змінюється, поповнюється новими словами, а старі, рідко вживані слова йдуть у небуття.
Крім того, не вщухають суперечки, чи вважати слова a fly (муха) і to fly (літати) одним словом чи різними. Немає єдиної думки з питання особистих імен та географічних назв. Чи варто розглядати їх як окремі слова? Такі актуальні проблеми лінгвістів та укладачів
словників, які, тим не менш, вирішуються різними способами.
Складаються окремі словники особистих імен, абревіатур, архаїзмів і неологізмів, словники сленгу. Всі ці пласти лексики не були включені в найбільший словник (на момент його видання) Webster's Third International Dictionary, 1963. Так от, цей словник включає в себе 54 000 словникових «сімей». Під «сім'єю» мається на увазі наступна система: базова словоформа (amaze) - словоформи (amazed, amazing) - деривати (amazement). Можете собі уявити, що це недосяжна мета для того,хто вивчає англійську мову, як втім, і для носія теж.

Скільки слів знають носії мови?

Вважається, що якщо людина має великий словниковий запас, тим вона більш освічена, розумна і начитана.Безсумнівно, вчителям англійської мови було б дуже корисно дізнатися приблизний словниковий запас носіїв англійської мови, щоб поставити планку для своїх учнів. Одне з укорінених правил з даного питання: носій англійської мови знає в середньому 20 тисяч «сімей». Вважається, що англійці щороку дізнаються 1000 нових
«сімей».
Таким чином, п'ятирічна дитина, яка тільки що почала ходити в школу, знає 4 - 5 тисяч слів, а випускник вузу вже 20 тисяч.Для носіїв мови 20 тисяч слів - цілком посильне
завдання, але потрібно мати дуже великі амбіції, щоб виконати таку багатотисячну
завдання вивчає англійську мову.

Скільки слів необхідно знати людині для його особистих цілей?

Хоча в будь-якій мові існує величезна кількість слів, не всі з них однаково корисні. Головний принцип «корисності» слова - це частота його вживання. Якщо ви знаєте нехай і невелику кількість слів, але ці слова частотні, то ви легко зможете розуміти нескладні тексти. Адже, як правило, частотні слова - це слова з самостійним лексичним значенням. Знання таких слів допомагає зрозуміти оточуючі слова через контекстуальну здогадку.
Отже, якщо ви знаєте 2000 слів, то зрозумієте 90% тексту, тобто 1 з 10 слів буде для вас незнайоме. 2600 слів і 96% тексту стане вам доступно, тобто 1 з 25 слів буде незнайоме. Знаючи 5 тисяч слів, ви зрозумієте майже 100% тексту, 1 з 67 слів виявиться для вас невідомим.Ці дані відносяться до художніх творів для підлітків, де автор пише не дуже складною і образною мовою, доступною для підліткової аудиторії. Таким чином, від 2 до 5 тисяч слів необхідно для розуміння англійської мови. До цього слід додати спеціальні терміни, якщо ви вивчаєте ESP (English For Special Purposes), англійський для особливих цілей (для бізнесу, туризму, економіки і т. д.), щоб розуміти вузькоспеціалізовані тексти.
Таким чином, можна відповісти, що для людини, що вивчає англійську мову, приблизно 3 тисячі слів - це необхідний мінімум, головний пріоритет, який стане стартовим майданчиком для подальшого поповнення словникового запасу.

Нажмите, чтобы увидеть
альтернативный перевод

Чтобы изменить порядок слов,
перетаскивайте их, удерживая клавишу Shift

Поменять языки местамиПример. Введите "privet" и
нажмите пробел, чтобы получить "привет".
Категорія: Статі | Додав: оленка
Переглядів: 1648 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]