Понеділок, 2018-10-22, 11:28 AM
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Квітень » 13 » Антикризові заходи не вплинуть на зарплати освітян
2:22 PM
Антикризові заходи не вплинуть на зарплати освітян

У Міністерстві освіти і науки повідомляють, що коригування видатків Державного бюджету України не позначиться на соціальних виплатах працівникам освітньої галузі та студентам.

"Прийняття Закону України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" не порушить для освітян соціальних гарантій, що діють на території України", - йдеться у повідомленні МОН.

Зокрема, продовжуватимуться виплати надбавок за вислугу років, допомоги на оздоровлення при наданні щорічної основної відпустки, винагороди за сумлінну працю тощо.

Також незмінним залишається для учителів та викладачів розмір педагогічного навантаження на ставку. Незмінним залишиться педагогічне навантаження вчителів загальноосвітніх навчальних закладів, керівників гуртків, секцій, студій, клубів, творчих об'єднань позашкільних навчальних закладів, а також педагогічних працівників початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання).

Здійснюватиметься виплата надбавки, яка встановлена педагогічним працівникам з метою підвищення престижності праці.

"Зважаючи на складну економічну ситуацію в країні Законом України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" Міністерству освіти і науки України зменшено видатки на поточний рік на 792,6 млн. гривень, проте таке коригування не позначиться на розмірах заробітної плати, стипендіях та інших соціальних виплатах працівникам галузі та студентам", - наголосили у міністерстві.

Як відомо, 25 березня уряд ухвалив рішення про збереження виплати надбавок для педагогічних працівників. Також на засіданні прийнято рішення про збереження в 2014 році обсягу педагогічного навантаження 18 годин на тиждень.

Джерело: Освіта.ua

Категорія: Вчителям | Переглядів: 646 | Додав: оленка | Рейтинг: 0.0/0