Субота, 2019-09-21, 5:02 PM
Вітаю Вас, Гість

Озвучений словник 


Мовний Словник англійської мови був створений спеціально для тих, хто відпрацьовує правильну вимову. Він допоможе початківцям, які можуть не знати елементарних правил вимови англійських слів або звуків, а також тим, хто вже володіє достатньою базою знань, але не впевнений у правильності своєї вимови.

Загальна кількість англійських слів - 21056, тобто практично всі найбільш часто вживані слова англійської мови входять в словник правильної вимови.

Завдяки мовному словнику Ви почуєте "людський" варіант вимови, оскільки всі аудіозаписи слів були начитані носіями англійської мови (так званий - "американський" англійська),  Ви почуєте не згенеровану комп'ютерною програмою, а природну людську мову.

Окрім можливості прослухати правильне звучання слова в режимі "он-лайн", Ви можете завантажити будь-яке з наявних в базі слів і прослуховувати його до тих пір, поки не запам'ятаєте його вимову.

Вироблення правильної вимови - одна з найбільш складних і важливих завдань для кожного, хто в тій чи іншій мірі стикається з необхідністю спілкуватися англійською мовою. Завдяки нашому Мовному Словнику, Вам не потрібно встановлювати ніяких спеціальних програм на свій комп'ютер - щоб дізнатися, як саме вимовляється якесь англійське слово, досить просто ввести його в форму, наведену нижче.

Якщо введене Вами слово є в нашій базі, після натискання кнопки "Шукати", Ви побачите посилання на аудіозапис цього слова у форматі mp3 і кнопку, натиснувши яку, Ви зможете відразу ж почути, як вимовляється введене Вами слово.